Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

RIVER SUPER LEAGUE 8X8 WINTER 21 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Εύκολο έργο η πρόκριση φαίνεται για PONTO FC και LOS COUVADEIROS απέναντι σε ομάδες που χρειάζονται περισσότερη ισχύ αν θέλουν να ανατρέψουν τα προγνωστικά

Στα επόμενα δυο παιχνίδια στους 8, ΑΜ και RIVIERA κέρδισαν προβάδισμα αλλά η πρόκριση είναι ανοιχτή, αφού σύμφωνα με την διοργάνωση στους διπλούς αγώνες των play off  όταν έχουμε 1-1 νίκες οδηγούμαστε σε 10' παράταση και πέναλτι.

ΑΜ-GEOTRYPANA  5-2

Οι ΑΜιτες έπαιξαν καλά, είναι σε καλό φεγγάρι και είναι έτοιμοι για τα δύσκολα. Στο συγκεκριμένο παιχνίδι καθάρισαν την μπουγάδα από το πρώτο μέρος (4-1). Χατ τρικ ο αρχηγός Πάνος Διακοναράκης Τα "τρυπάνια" πρέπει να βρουν τον τρόπο να διεκδικήσουν πρόκριση αν βρουν τον καλό τους εαυτό.

RIVIERA-KATSAPLIADES  3-1

Πολύ σκληροί για να τα παρατήσουν οι "κατσαπλιάδες" πολέμησαν με όλες τις δυνάμεις τους και ήταν στα ίσα στο πρώτο μέρος (1-1). Η ποιότητα στην " ριβιέρα" έφερε τη νίκη στην επανάληψη με γκολ Σπυριπάλι και Ντεράι.

RSL 8X8 W 2021