Παρασκευή, 19 Ιουνίου 2020

RIVER CUP 2020 ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/6
MAGUFANA σε πλήρη σύνθεση ,πιο έτοιμη από ποτέ να αποδείξει ότι δεν είναι μόνο το φαβορί αλλά και η καλύτερη ομάδα του τουρνουά. Εμφατικές νίκες για την ομάδα του Λίτση ,ειδικότερα απέναντι στο ντέρμπι με την  SAN ANTONIO ( 4-1)
Οι Βραζιλιάνοι των SEE YA δεν έκαναν περίπατο με την BOCA  (3-1)
Οι SYNTETRIMMENOI σημείωσαν το σκορ της ημέρας  (12-1)
Πολύ δυνατή η COURAGIO PERISTERI με τους μικρούς του ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ να έχουν μεγαλώσει και να πατάνε πολύ καλά στο χορτάρι. Φοβερό παιχνίδι με NAPOLI .Οι ιταλοί είχαν την κατοχή , το γκολ όμως το πέτυχαν οι μικροί (1-0). Είχαν πριν νικήσει και την περσινή κυπελλούχο PARIS  με 4-2

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/6
Στον δεύτερο όμιλο, ΓΛΑΡΟΙ και SEE YA ξεχώρισαν ισοβαθμώντας στην πρώτη θέση με λευκή ισοπαλία στο μεταξύ τους ντέρμπι.
Στον τρίτο όμιλο, το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ παρουσιάστηκε πολύ δυνατό και πέρασε πρώτο με το επιβλητικό  4-1 επί του δεύτερου PONTOS FC.
Στο τέταρτο γκρουπ του τουρνουά, οι ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΙ έκαναν περίπατο (3 νίκες και 22-1)
Μαζί τους στους 16 και οι BAZOUKKA.
Πέμπτος όμιλος και εδώ έγινε ροντέο. 4 πολύ δυνατές ομάδες για δυο θέσεις. Η COURAGIO του Περιστερίου πήρε άριστα νικώντας και την BLUE FACE ,μια ομάδα με πολύ τεχνίτες αφρικανούς παίκτες αλλά και ευάλωτη άμυνα. PARIS και NAPOLI με το μεταξύ τους 1-1 τέθηκαν νοκ άουτ και από την τρίτη θέση πρόκρισης μένοντας στον 1 βαθμό...
Τέλος , στον έκτο όμιλο, LA CORUNIA και LAKASA πήραν τα εισιτήρια πρόκρισης.


RIVER CUP 2020

time

Field 6x6

Field 8x8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20:00
S. ANTONIO-FC LUSHNJA  2-0
MAGUFANA-GOUDI TEAM     10-3
19/6
20:40
SEE YA-BOCA JUNIORS     3-1
SYNTE/MENOI-P.MADRID    12-1
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
21:20
MAGUFANA-FC LUSHNJA  4-0
S. ANTONIO-GOUDI TEAM    6-1

22:00
PRASINO-PERISTERI        1-3

PARIS-C.V.PERISTERI          2-4

22:40
MAGUFANA-S.ANTONIO    4-1
GOUDI TEAM-FC LUSHNJA   3-15

23:20
C.V. PERISTERI-NAPOLI    1-0
LA CORUNIA-LAKASA D.C.   5-1
ΣΑΒΒΑΤΟ

16:20
P.MADRID-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ     6-0 α.α.
NAPOLI-BLUE FACE            1-9
20/6
17:00
PARIS-BLUE FACE          1-3    
GOUVA -PRASINO               3-4
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
17:40
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-BAZOUKKA   0-6  α.α.
LA CORUNIA-ORANIE FC    7-1

18:20
ΓΥΠΑΕΤΟΙ-LAKASA D.C.  0-1
PONTOS FC-GOUVA           5-3

19:00
BAZOUKKA-P.MADRID    4-0
SYNT/MENOI-NΕΑ ΙΩΝΙΑ 6-0 α.α.

19:40
ΓΛΑΡΟΙ-LAST DANCE      8-2
LA CORUNIA-ΓΥΠΑΕΤΟΙ    6-0 α.α.

20:20
ORANIE FC-LAKASA D.C.  1-5
PARIS-NAPOLI                  1-1

21:00
LAST DANCE-BOCA JUN. 1-6
C.V.PERISTERI-BLUE FACE 6-4

21:40
PONTOS FC-PRASINO       4-1
SEE YA-ΓΛΑΡΟΙ                 0-0

22:20
ΣΥΝΤ/ΜΕΝΟΙ-BAZOUKKA  4-0
GOUVA-PERISTERI            3-7

23:00
SEE YA-LAST DANCE      6-0 α.α.
ΓΛΑΡΟΙ-BOCA JUNIORS    3-1

23:40
ORANIE FC-ΓΥΠΑΕΤΟΙ  6-0 α.α.
PONTOS FC-PERISTERI   1-4
ΚΥΡΙΑΚΗ
21/6
17:00
Α1-Δ4 (α)
MAGUFANA-PRASINO
B1-Δ3 (β)
ΓΛΑΡΟΙ-ORANIE
ΦΑΣΗ 16
17:40
C1-Δ2 (γ)
PERISTERI-BOCA JUNIORS
D1-Δ1 (δ)
SYNTET/NOI-LUSHNJA

18:20
E1-B2 (ε)
C.V.PERISTERI-SEE YA
F1-A2 (ζ)
LA CORUNIA-S.ANTONIO

19:00
C2-F2 (η)
PONTOS FC-LAKASA D.C.
D2-E2 (θ)
BAZOUKKA-BLUE FACE
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
FAIR PLAY
19:40
PETRAN M.-PARIS
GOUDI TEAM-GOUVA
ΠΡΟΗΜ/ΚΟΙ
20:20

α-θ (1)

β-η (2)


21:00
γ-ζ (3)

δ-ε(4)

ΕΚΔΗΛΩΣΗ
21:40


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
21:50
1-4
2-3
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ-
ΤΕΛΙΚΟΣ FAIR PLAY
22:30



ΤΕΛΙΚΟΣ
23:00


ΑΠΟΝΟΜΕΣ
23:30




ΟΠΟΥ Α1,Α2  ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ  ΤΟΥ Α ΟΜΙΛΟΥ   ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ B,C,D,E,F
ΟΠΟΥ Δ1,Δ2,Δ3,Δ4  ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ στους 16


         ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ


GROUP A
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
MAGUFANA
09
3
3-0-0
18-4
2
SAN ANTONIO
06
3
2-0-1
9-5
3
FC LUSHNJA
03
3
1-0-2
15-9
4
GOUDI TEAM
00
3
0-0-3
7-31



GROUP B
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
ΓΛΑΡΟΙ
07
3
2-1-0
11-3
2
SEE YA
07
3
2-1-0
9-1
3
BOCA JUNIORS
03
3
1-0-2
8-7
4
LAST DANCE
00
3
0-0-3
3-20


GROUP C
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
PERISTERI
09
3
3-0-0
14-5
2
PONTOS FC
06
3
2-0-1
10-8
3
PRASINO
03
3
1-0-2
6-10
4
GOUVA
00
3
0-0-3
9-16


GROUP D
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
SYNTETRIMMENOI
09
3
3-0-0
22-1
2
BAZOUKKA
06
3
2-0-1
10-4
3
PETRAN MADRID
03
3
1-0-2
7-16
4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
-09
3
0-0-3
0-18


GROUP E
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
C.V.PERISTERI
09
3
3-0-0
11-6
2
BLUE FACE
06
3
2-0-1
16-8
3
PARIS
01
3
0-1-2
4-8
4
NAPOLI
01
3
0-1-2
2-11



GROUP F
βαθμ
αγων
νι-ισ-ητ
γκολ
1
LA CORUNIA
09
3
3-0-0
18-2
2
LAKASA DE COUPEN
06
3
2-0-1
7-6
3
ORANΙE FC
03
3
1-0-2
8-12
4
ΓΥΠΑΕΤΟΙ
00
3
0-0-3
0-13

Δεν υπάρχουν σχόλια: