Παρασκευή 11 Μαρτίου 2016

RIVER S. LEAGUE 8X8 'TOO HARD TO DIE' ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ ΓΥΡΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΙΑΜΒΟ!

Bruce Willis  κάτω από τα δοκάρια και επτά ακόμη γίγαντες των ΤΑΛΑΙΠΩΡΩΝ , δεν παραδόθηκαν ούτε στην περίσσεια ενέργεια που βγάζουν τα 'μηχανάκια'  του ΘΡΙΑΜΒΟΥ . Μπορεί να βρέθηκαν πίσω στο σκορ σχετικά νωρίς, ανέβασαν όμως σταδιακά απόδοση ,κέρδισαν μέτρα στο κέντρο και ισοφάρισαν στο ημίχρονο. Στην επανάληψη το παιχνίδι κινήθηκε ισορροπημένα με μια φάση να κρίνει το παιχνίδι όταν ο ραδιούργος στράικερ Τσαγκλής κινήθηκε πίσω από την αντίπαλη άμυνα και με καρφωτή κεφαλιά έδωσε το τρίποντο στην ομάδα του...
6 βαθμοί χωρίζουν τώρα τους πρωτοπόρους από την SELESAO που ακολουθεί δεύτερη και κατέβαλλε παρουσιάζοντας τεχνική και δύναμη για μια ακόμη φορά, με 3-2 τον φορμαρισμένο ΒΑΚΧΟ.  ALITES και THUNDERCATS με νίκες ακολουθούν στην τετράδα .
Σπουδαία νίκη για τους ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΥΣ (1-0 την BOOM SAKA) που αρχίζουν να ξεκολάνε από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.

8X8  SUPER LEAGUE