Πέμπτη, 9 Ιουλίου 2020

RIVER CUP 20 repeat ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤA ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ


Η φάση των ομίλων είχε ομάδες που εντυπωσίασαν και ομάδες που απογοήτευσαν . Και φυσικά όπως κάθε φορά στο θρυλικό μας τουρνουά δεν έλειψαν οι ποδοσφαιρικές συγκινήσεις σε αγώνες που κρίθηκαν στις λεπτομέρειες..

ΟΜΙΛΟΣ Α
Οι "καριόκας" των SEE YA αυτή την φορά ήταν και πιο ουσιαστικοί προσφέροντας γκολ και θέαμα. Καθάρισαν εύκολα την πρώτη θέση με 0 παθητικό και νίκη 3-0 απέναντι στους φιλόδοξους TOC

ΟΜΙΛΟΣ Β
Απογοήτευσαν οι "μαύροι πάνθηρες" των BLUE EYES αφού κατέβηκαν με πολλές ελλείψεις και μάλιστα κινδύνευσαν με αποκλεισμό. TAO ANTIGUA και LA CORUNIA παρουσιάστηκαν ισχυροί και πήραν τις δυο πρώτες θέσεις με το ντέρμπι μεταξύ τους να παίρνει με 2-0 η ΤΑΟ

ΟΜΙΛΟΣ C
Ενθουσιάζει το ποδόσφαιρο που παίζουν ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ (ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΙ)
26-2 goal average σε έναν όμιλο που έκαναν περίπατο ακόμη και στο θεωρητικό ντέρμπι με τους δεύτερους ΛΟΥΣΙΔΕΣ (9-0)

ΟΜΙΛΟΣ D
Ο μοναδικός όμιλος -ροντέο με τρεις ομάδες στην πρώτη θέση και 6 βαθμούς. Όλα κρίθηκαν στο ευρύ σκορ PRASINO-WEST FC 8-2 με τους νικητές να κατατάσσονται πρώτοι ,τους ΦΩΣΤΗΡΕΣ δεύτερους και τους "δυτικούς" τρίτους

ΟΜΙΛΟΣ Ε
SAN ANTONIO και ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ διεκδίκησαν την πρωτιά σε ένα ματς γκραν γκινιόλ και τους πρώτους να γυρνάνε ένα χαμένο παιχνίδι (από 0-3 σε 4-3)

ΟΜΙΛΟΣ F
H PRANVERA δεν είχε μεγάλο βαθμό δυσκολίας και επιβεβαίωσε το ρόλο του φαβορί στον όμιλο

ΦΑΣΗ 16
Σήμερα περνάμε στην ουσία του τουρνουά και τα νοκ άουτ παιχνίδια
Ξεχωρίζουν τα παιχνίδια 
SEE YA-BLUE FACE
Βραζιλία κόντρα στην Αφρική σε ένα παιχνίδι όπου η BLUE FACE αναμένεται με το γνωστό ελκυστικό της πρόσωπο αν κατέβει πλήρης αλλά και η SEE YA έχει το μπρίο και την ουσία να διεκδικήσει την πρόκριση...Μεγάλο παιχνίδι στις 6
PRASINO-WEST FC
Οι "πράσινοι" έχουν κατέβει με μεγάλα σχέδια και πλήρη ρόστερ και θα βρεθούν απέναντι σε μια οργανωμένη ομάδα με πάθος και μοναδική ενότητα. 
SAN ANTONIO-LA CORUNIA
Οι δυο φορές φιναλίστ SAN ANTONIO αυτή την φορά θέλει να πάρει το τρόπαιο σπίτι της αλλά η LA CORUNIA δεν θα είναι εύκολη αντίπαλος αφού διαθέτει και ποιότητα και βάθος
ΦΩΣΤΗΡΕΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
Εμφύλιος με δυο ομάδες από τους παλιούς ΓΛΑΡΟΥΣ .Κανένα προγνωστικό, απλά οι ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ παρουσιάστηκαν καλύτεροι στους ομίλους
Στα υπόλοιπα ζευγάρια έχουμε φαβορί τους TAO ANTIGUA, ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, PRANVERA και ΛΟΥΣΙΔΕΣ αλλά σε τέτοια παιχνίδια όλα κρίνονται στο γρασίδι. GALACTICOS ,BOCA, TOC ,JUVENTUS έφτασαν μέχρι εδώ για να διεκδικήσουν στα ίσα.

ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ
Οι BLUE FACE πέρασαν στα πέναλτι τους SEE YA αλλά θα σκοντάψουν απέναντι στους φοβερούς ΦΩΣΤΗΡΕΣ(1-4) Τα ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ με υπέροχο ποδόσφαιρο φτάνουν στον ημιτελικό όπου η TAO ANTIGUA θα τους αποκλείσει με το εμφατικό 5-1
Η SAN ANTONIO θα συναντήσει αντίσταση στους 16 (LA CORUNIA  1-0) θα περάσει αέρας την WEST FC (7-0) τους ΦΩΣΤΗΡΕΣ  3-1 στον ημιτελικό πριν φτάσει απέναντι από την TAO στον μεγάλο τελικό
Πιο δυνατά ξεκίνησαν οι κυπελλούχοι και έφτασαν στο 2-0 για να αντιδράσει σε 2-1 η TAO
3-1 και 3-2 άμεση απάντηση αλλά το 4-2 έμελλε να δώσει το τρόπαιο στην SAN ANTONIO που πραγματικά είχε το πιο πλούσιο ρόστερ ποιοτικά και ποσοτικά στο τουρνουά.



GROUP A
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
SEE YA
09
3
3-0-0
12-0
2
TOC
06
3
2-0-1
9-4
3
GALACTICOS
03
3
1-0-2
7-6
4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
00
3
0-0-3
0-18



GROUP B
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
TAO ANTIGUA
09
3
3-0-0
14-3
2
LA CORUNIA
06
3
2-0-1
10-3
3
BLUE FACE
03
3
1-0-2
10-10
4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
00
3
0-0-3
0-18


GROUP C
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ
09
3
3-0-0
26-2
2
ΛΟΥΣΙΔΕΣ
06
3
2-0-1
10-10
3
ORANJE
03
3
1-0-2
9-14
4
FRATZOLEIROS
00
3
0-0-3
3-22


GROUP D
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
PRASINO
06
3
2-0-1
18-7
2
ΦΩΣΤΗΡΕΣ
06
3
2-0-1
12-6
3
WEST FC
06
3
2-0-1
10-9
4
COUVADEIROS
00
3
0-0-3
0-18


GROUP E
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
SAN ANTONIO
09
3
3-0-0
16-4
2
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
04
3
1-1-1
11-7
3
BOCA JUNIORS
04
3
1-1-1
8-10
4
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ
00
3
0-0-3
0-14


GROUP F
βαθμ
αγων
ν-ισ-η
γκολ
1
PRANVERA
09
3
3-0-0
17-1
2
JUVENTUS
06
3
2-0-1
13-5
3
FC LUSHNJA
01
3
0-0-3
0-18
4
MENIDI
01
3
0-0-3
0-18



RC20 r

time
RIVER CUP 20 repeat
Field 2
10-12/7/20
Field 1
ΠΑΡΑ
ΣΚΕΥΗ
20:00
ORANJE-ΛΟΥΣΙΔΕΣ                    1-6
FRAZOLEIROS-Π. Α. ΠΑΤΡΑ           1-11
10/7
20:40
TAO ANTIGUA-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ   6-0
PRANVERA-LUSHNJA FC                6-0
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
21:20
BLUE FACE-LA CORUNIA          1-4 


22:00
LUSHNJA FC-MENIDI                 0-0


22:40
LA CORUNIA-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ     6-0
TOC-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Π.                      6-0

23:20
PRANVERA-MENIDI                  6-0
BLUE FACE-TAO ANTIGUA            3-6
ΣΑΒΒΑΤΟ
16:20
ΛΟΥΣΙΔΕΣ-FRATZOLEIROS        4-0
BOCA J.-ΑΤΛΕΤΙΚΟ Κ.                     4-0   
11/7
17:00
ΦΩΣΤΗΡΕΣ-COUVADEIROS     6-0
SEE YA-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Π.                 6-0
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
17:40
FRAZOLEIROS-ORANJE             2-7      
BOCA J.-SAN ANTONIO                1-7

18:20
JUVENTUS-LUSHNJA FC           6-0
ΛΟΥΣΙΔΕΣ-Π.Α.ΠΑΤΡΑ                   0-9

19:00
COUVADEIROS-PRASINO        0-6
ΑΤΛΕΤΙΚΟ Κ.-SAN ANTONIO        0-5 

19:40
ORANJE-Π.Α.ΠΑΤΡΑ                 1-6     
ΦΩΣΤΗΡΕΣ-WEST FC                   1-2               

20:20
SEE YA-TOC                               3-0
ΑΤΛΕΤΙΚΟ Κ.-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ          0-5

21:00
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ-SAN ANTONIO 3-4
PRANVERA-JUVENTUS               5-1

21:40
SEE YA-GALACTICOS              3-0
PRASINO-ΦΩΣΤΗΡΕΣ                  4-5

22:20
COUVADEIROS-WEST FC      0-6
BOCA J.-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ                 3-3

23:00
GALACTICOS-TOC                  1-3
TAO ANTIGUA-LA CORUNIA     2-0

23:40
WEST FC-PRASINO                2-8
BLUE FACE-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ          6-0

00:20
JUVENTUS-MENIDI              6-0
GALACTICOS-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Π.    6-0
ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
Α1-T4
α
SEE YA-BLUE FACE               3-3 (1-2p)
B1-T3
β
TAO ANTIGUA-GALACTICOS      7-1
12/7
18:40
C1-T2
γ
ΠΑΙΔΙΑ Α Π.-B JUNIORS     3-1
D1-T1
δ
PRASINO-WEST FC                     0-2
ΦΑΣΗ 16
19:20
E1-B2
ε
S.ANTONIO-LA CORUNIA 1-0
F1-A2
ζ
PRANVERA-TOC                         6-2

20:00
C2-F2
η
ΛΟΥΣΙΔΕΣ-JUVENTUS        1-2    
D2-E2
θ
ΦΩΣΤΗΡΕΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ         1-0
ΠΡΟΗΜΙΤ/ΚΟΙ
20:40

γ-ζ
3
Π.Α. ΠΑΤΡΑ-PRANVERA    4-0
δ-ε
4
WEST FC-S. ANTONIO              0-7

21:20
α-θ
1
BLUE FACE-ΦΩΣΤΗΡΕΣ     1-4  
β-η
2
TAO ANTIGUA-JUVENTUS      1-0
ΕΚΔΗΛΩΣΗ
22:00


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟI
22:10
1-4
ΦΩΣΤΗΡΕΣ-S.ANTONIO  1-3
2-3
TAO ANTIGUA-Π.Α.ΠΑΤΡΑ     5-1
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΙΚΡΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΣ
23:00
S.ANTONIO-TAO ANTIGUA  4-2
Π.Α.ΠΑΤΡΑ-ΦΩΣΤΗΡΕΣ           5-1 
ΑΠΟΝΟΜΕΣ
23:40


Δεν υπάρχουν σχόλια: