Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2016

RIVER LEAGUES 6X6 ΟΙ "ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ" ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ "ΧΩΡΙΑΤΕΣ" ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ

ΟΜΙΛΟΣ Α
Η ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ στο παιχνίδι κορυφής ξάφνιασαν τους VILLAGERS και πέτυχαν μεγάλη ανατροπή  με 3-2 (ημίχρονο 1-1). Οι "χωριάτες" αν και προηγήθηκαν δυο φορές, εμφανίστηκαν κουρασμένοι στα τελευταία λεπτά ,σε αντίθεση με τους νικητές που βγήκαν παθιασμένοι από τα αποδυτήρια και έφτασαν τελικά στη νίκη!
Οι περσινοί πρωταθλητές της SAN PEDRO συνεχίζοντας την ανοδική τους πορεία έπιασαν τρίτη θέση μαζί με τους φορμαρισμένους ΚΟΜΠΑΡΣΙΑΚΟΥΣ που φιλοδώρησαν με 12 γκολ την KLAIN MAIN
BET 365 και ΑΠΟΛΛΩΝ μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις στο μεταξύ τους παιχνίδι που κράτησε το ενδιαφέρον μέχρι το τελευταίο  λεπτό (6-6)
ΟΜΙΛΟΣ Β
Η WEST HAM έκανε υγιεινό περίπατο στο κατ' ευφημισμό ντέρμπι με BOSTEROS και έμεινε μόνη στην κορυφή του πίνακα με 15 βαθμούς.VERSUS και SASOUOLO συνεχίζουν με νίκες και κλείνουν την πρώτη τετράδα του ομίλου. Ήττα-σοκ για τους ALCOHOLIONS ...