Σάββατο, 3 Οκτωβρίου 2015

Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΣΤΟ 8Χ8 ΤΟΥ RIVER CAMP 2015-16 ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ...


Την Δευτέρα 5 Οκτώβρη λοιπόν ξεκινάει ένας όμορφος μαραθώνιος με το ποδόσφαιρο στα καλύτερά του! Πολλές νέες παρουσίες, 24 καταπληκτικές ομάδες ,απόλυτη οργάνωση με αντικειμενικότητα και κανόνες για όλους με κυρίαρχο το αθλητικό πνεύμα και τη διασκέδαση και το κυριότερο ένα δώρο ανεπανάληπτο, το ταξίδι στην Ταυλάνδη, με κάθε ομάδα να έχει  βλέψεις , ακόμη κι αν δεν στεφθεί πρωταθλήτρια...
Σε δυο ομίλους των δώδεκα για την πρώτη φάση που θα οδηγήσει μέχρι τα Χριστούγεννα στις εκλεκτές πρώτες έξι συν έξι για την κατάρτιση της super River league και τις άλλες έξι  στη River league της διοργάνωσης...
Για όσες ομάδες επιθυμούν μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή ακόμη για δημιουργία νέου ομίλου !

Οι δυο όμιλοι ξεκινούν ώς εξής:

ΟΜΙΛΟΣ Α (ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΡΙΤΗ)


                                                  ΑΠΑΙΧΤΟΙ
                                                      ATLETIC UNION
                                                       HAIG FC
                                                         ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ
                                                          NAVTEX UNITED
                                                         PISTOLERO
                                                        REAL
                                                        REMAL MADRID
                                                      THUNDERCATS
                                                    ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΙ
                                                       ΘΡΙΑΜΒΟΣ
                                                            ΧΑΙΔΑΡΙ

ΟΜΙΛΟΣ Β (ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ)
                                                  ΑΕΚ
                                                     ALITES
                                                      BOCA DUROS
                                                      DELTA FORCE
                                                      ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
                                                       LEADOR
                                                         SELESAO
                                                         ΖΩΝΙΑΝΑ
                                                        ΝΑΞΟΣ
                                                       
                                                        ARENA
                                                         ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ

                                                         ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Αναλυτικά,το πρόγραμμα τής 1ης αγωνιστικής:
ΔΕΥΤΕΡΑ 5/10
19:30  NAVTEX UNITED-ΑΠΑΙΧΤΟΙ
20:30  ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
22:30 HAIG-ΘΡΙΑΜΝΒΟΣ
ΤΡΙΤΗ 6/10
18:30  REMAL MADRID-ATLETIC UNION
19:30  REAL-ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΙ
20:30  THUNDERCATS-PISTOLERO
21:30  ΖΩΝΙΑΝΑ-ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7/10
21:00  SELESAO-LEADOR
22:00 ΑΕΚ-ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ 8/10
19:00  ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-DELTA FORCE
20¨00 ΝΑΞΟΣ-ΑLITES
21:00 BOCA DUROS-ARENA



Δεν υπάρχουν σχόλια: