Κυριακή, 21 Ιουνίου 2015

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΙΛΩΝ ΚΑΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ)

 FIELD 1


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
19/6
20:30
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
VSEGNIORA
KALLITECHNES
8-0

21:00
ABALEIROS
EPILEKTOI
4-2

21:30
V.SEGNIORA
ILLUMINATI
7-1

22:00
VATOS LOCOS
N.IKONIO
3-4

22:30
LADA NIVA
LOS TRIPODITAS
0-1

23:00
VATOS LOCOS
NEVIS
2-1
ΣΑΒΒΑΤΟ
20/6
20:00
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
AEM
LOS TRIPODITAS
0-0

20:30
ACROPOLIS FC
ABALEIROS
0-3

21:00
COLO COLO
SENEGAL
4-2

21:30
JUGADOR LOCOS
HAVALEROS
1-5

22:00
AEM
LADA NIVA
0-2

22:30
EPILEKTOI
AMIGOS
0-1

23:00
COLO COLO
ATSALAKOTOI
5-0

23:30
ACROPOLIS FC
EPILEKTOI
2-3
ΚΥΡΙΑΚΗ
21/6
18:30
ΦΑΣΗ 16
B1
MAZI FC
Φ3
AEM
β 3-0 

19:00
D1 AMIGOS
Χ3 VATOS LOCOS
δ 2-0

19:30
F1 GYPAETOI
B2 SAVRES
ζ 3-1

20:00
D2 ABALEIROS
F2 N. IKONIO
θ 2-3

20:30
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
α HAVALEROS
η TOPIKO 24
1 0-3

21:00
γ V. SEGNIORA
ε COLO COLO
3 1-1 
(1-2 pen)


21:30
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

2 N. IKONIO
4 AMIGOS

0-3


 FIELD 2



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
19/6
18:00
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
AEM
NAFLPIO
4-0

18:30
BLAUGRANA
V. SEGNIORA
2-2

19:00
MAZI FC
HAVALEROS
5-3

19:30
BLAUGRANA
KALLITECHNES
2-1

20:00
VATOS LOCOS
GYPAETOI
0-0

20:30
ACROPOLIS FC
AMIGOS
0-5

21:00
GYPAETOI
N.IKONIO
2-1

21:30
LADA NIVA
NAFPLIO
5-1

22:00
JUGADOR LOCOS
SAVRES
0-2

22:30
COLO COLO
TOPIKO 24
2-2

23:00
ATSALAKOTOI
SENEGAL
2-3
ΣΑΒΒΑΤΟ
20/6
18:30
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
TOPIKO 24
SENEGAL
1-0

19:00
ILLUMINATI
BLAUGRANA
0-3

19:30
NEVIS
N.IKONIO
0-3

20:00
TOPIKO 24
ATSALAKOTOI
3-2

20:30
HAVALEROS
SAVRES
0-3

21:00
ILLUMINATI
KALLITECHNES
0-7

21:30
ABALEIROS
AMIGOS
1-1

22:00
NEVIS
GYPAETOI
0-3

22:30
MAZI FC
JUGADOR LOCOS
11-0

23:00
LOS TRIPODITAS
NAFPLIO
5-1

23:30
MAZI FC
SAVRES
3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ
21/6
18:30
ΦΑΣΗ 16
A1
LOS TRIPODITAS
Ψ3
HAVALEROS 
α 
0-5

19:00
C1 V.SEGNIORA
Ω3 KALLITECHNES
γ 
6-0

19:30
Ε1 COLO COLO
Α2 LADA NIVA
ε 5-0

20:00
C2 BLAUGRANA
E2 TOPIKO 24
η 0-3

20:30
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
β MAZI FC
θ N.IKONIO
2 1-1
(1-2 pen)


21:00
δ AMIGOS
ζ GYPAETOI
4 1-0


21:30
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

1
TOPIKO 24
3
COLO COLO
1-1
 (1-2  pen)

22:00
ΤΕΛΙΚΟΣ

AMIGOS

COLO COLO

3-2


>>ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


Ομάδα που θα καθυστερήσει πάνω από 5' χάνει τον αγώνα στα χαρτιά 0-4. Πρέπει να έχει τουλάχιστον 4 παίκτες στο γήπεδο για να γίνει ο αγώνας

>>ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ

Οι γραμματοσειρές και οι αριθμοσειρές στη φάση των νοκ άουτ παιχνιδιών αντιπροσωπεύουν την σειρά των αγώνων και τις διασταυρώσεις. πχ.Ε1-Α2 σημαίνει ο πρώτος του πέμπτου με τον δεύτερο του πρώτου ομίλου και το ε στο αποτέλεσμα σημαίνει ότι ο νικητής παίρνει αυτό το γράμμα για το επόμενο ματς στους προημιτελικούς. Οι τέσσερις καλύτεροι τρίτοι παίρνουν ανεξάρτητα ομίλου αλλά σύμφωνα με την καλύτερη θέση τα γράμματα Φ3,Χ3,Ψ3,Ω3. Σε περιπτώσεις ισοβαθμίας μετράει κατά σειρά το μεταξύ τους αποτέλεσμα, η διαφορά γκολ, η επίθεση (μετά πάμε σε κλήρωση). Στην περίπτωση των τρίτων μετράνε οι βαθμοί, η διαφορά γκολ, η επίθεση και η βαθμοί του πρώτου των ομίλων τους.

Δεν υπάρχουν σχόλια: